• Время работы:
  • Пн-Пт:8:00 - 18:00
  • Сб:8:00 - 18:00
  • Вс:9:00 - 14:00

Вакцинация

Вакцинация

Вакцинація – найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Організм реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет до хвороби.


Як і хвороби, вакцини тренують імунну систему виробленням специфічних антитіл. Проте вакцини містять лише вбиті чи ослаблені форми збудників тієї чи іншої хвороби – вірусів чи бактерій, – які призводять до захворювання і створюють ризику пов'язаних із нею ускладнень.


Більшість вакцин застосовують у формі ін'єкцій, хоча є і пероральні вакцини (введені через рот), і вакцини у формі назальних аерозолів (введені через ніс).

Без вакцинації люди наражаються на ризик серйозних захворювань, таких як кір, менінгіт, пневмонія, правець і поліомієліт. Багато цих хвороб небезпечні для життя. За оцінками ВООЗ, лише дитячі вакцини рятують понад 4 мільйони життів щороку.


Вакцинуватися слід із двох головних міркувань: вона дозволяє захистити себе та захистити оточуючих. Оскільки деяким людям - наприклад, новонародженим і людям, хворим на важкі захворювання або мають певні види алергії, - щеплення можуть бути протипоказані, їх захист від хвороб, що запобігають за допомогою вакцин, залежить від наявності щеплень у оточуючих.

Щеплення від інфекцій може зробити кожен охочий за відсутності абсолютних протипоказань.

У нашому медичному центрі Ви або Ваша дитина можете вакцинуватися будь-якою вакциною ( за наявністю показань)

Умови вакцинації у нашому медичному центрі:

  • обов'язковий попередній запис 

  • предоплата 80% вартості вакцини, яку оголошує Вам адміністратор нашого цену (ціна відповідає вартості постачальника вакцини

  • вартість вакцинації - 300 грн

  • вакцини придбає лише медцентр, оскільки ми несемо відповідальність за якість транспортировки вакцини та збереження температурного режиму Для запису та більш детальної інформації телефонуйте нам!
Бережіть себе та своє здоров'я


*все цены на услуги медицинского центра действуют с 01.01.2019

Мы
в соцсетяхприсоединяйтесь

Медицинский центр

Инстинкт солнца

г. Харьков, 61057, Украина

вул. Римарська, 26

напротив Филармонии

 

(050) 154 26 03

(067) 121 13 03