• Время работы:
  • Пн-Пт:8:00 - 18:00
  • Сб:8:00 - 18:00
  • Вс:9:00 - 14:00

Отоларингология

Отоларингология

Вухо, горло, ніс - органи, що знаходяться в тісному анатомічному та фізіологічному зв'язку один з одним. Їхньою діагностикою та лікуванням займається лікар отоларинголог. У його компетенцію входять також деякі захворювання шиї та голови, спричинені появою новоутворень доброякісного чи онкологічного характеру.


Отоларингологія – це область медицини, яка займається діагностикою, лікуванням та попередженням захворювань усіх відділів носа, придаткових пазух, вуха, горлянки та гортані.


Зараз багато хто займається самолікуванням. Ми хронічно зайняті роботою, де не вітаються лікарняні та відпроситися до лікаря ще раз незручно. Проте тепер на все є готові рецепти. Про засоби самолікування ми щодня дізнаємося в рекламі по телевізору, в інтернеті, на вулиці та один від одного. Пробуємо різні засоби, часто тимчасово приглушуємо симптоми, а в результаті одержуємо загострення або хронічну форму хвороби. Більше того, через неправильне і нерезультативне самолікування знижується імунітет і організм швидко звикає до лікарських препаратів, наприклад, до судинозвужувальних засобів, антисептиків, антибіотиків, які перестають працювати.


Тому закликаємо, при перших симптомах захворювань ЛОР-органів необхідно відразу звертатися до лікаря отоларинголога.У нашому медичному центрі консультує висококваліфікований лікар отоларинголог - М’ячина Альона Вікторівна

*все цены на услуги медицинского центра действуют с 01.01.2019

Мы
в соцсетяхприсоединяйтесь

Медицинский центр

Инстинкт солнца

г. Харьков, 61057, Украина

вул. Римарська, 26

напротив Филармонии

 

(050) 154 26 03

(067) 121 13 03