• Время работы:
  • Пн-Пт:8:00 - 18:00
  • Сб:8:00 - 18:00
  • Вс:9:00 - 14:00

ЭКГ

ЭКГ

ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЯ 


Мета діагностики 


Електрокардіографія – найпоширеніший і найпростіший метод діагностики патологій серця. Метод заснований на аналізі кривої, що відображає електричну напругу в серцевому м'язі. ЕКГ нешкідлива і безпечна для пацієнтів різного віку, такий метод діагностики застосовується у дітей та вагітних жінок. Виконується дослідження з допомогою спеціального пристрою – електрокардіографа. На груди та кінцівки пацієнта безпосередньо на шкіру накладаються електроди, за допомогою яких фіксується серцева активність.


Показаннями до призначення ЕКГ є підозри в наявності серцево-судинних патологій. Також це один із основних методів обстеження пацієнтів при проведенні планових медичних оглядів (під час вагітності, при проведенні профоглядів представників професій з високою часткою ризику, при госпіталізації до стаціонару, перед оперативним лікуванням тощо). 

Електрокардіограма призначається пацієнтам, які входять до групи ризику серцевих патологій: курцям, гіпертонікам, людям після 45 років. Якщо людина відчуває біль у грудині, з'являється задишка, аритмія чи інші ознаки хвороб серця, призначається діагностика. ЕКГ вважається обов'язковою процедурою під час обстеження пацієнтів із ендокринними, шлунково-кишковими, респіраторними захворюваннями.


За наявності у хворого кардіостимулятора ЕКГ може бути малоінформативні. У деяких випадках, наприклад, при ожирінні або травмах грудей і кінцівок, зняття електрокардіограми може бути скрутним. У цьому випадку краще вдатися до іншого методу діагностики серця – ехокардіографії чи УЗД серця. Існують кілька різновидів методів електрокардіографії:


Кардіограма фіксує електричну активність серця. За часом процедура займає лише 5-10 хвилин. На паперовій стрічці відображаються піки кривої, що реєструються в середньому зі швидкістю 25 мм/сек. Розшифровкою отриманої інформації займається лікар-кардіолог. За даними кардіограми, він складає опис. За допомогою ЕКГ можна виявити інфаркт міокарда, аритмію, стенокардію, ІХС, порушення провідності імпульсу та інші проблеми. Лікар отримує можливість оцінити водій ритму, регулярність скорочень серцевого м'яза, їх частоту. Тривалість інтервалів характеризує зміни серцевої провідності, дає змогу виявити порушення кровообігу.


Клініка "Інстинкт Сонця" у місті Харків здійснює діагностику роботи серця. Для виявлення кардіологічних захворювань у клініці застосовують найефективніші методи. Вартість первинних досліджень роботи серця доступна всім, кому вони необхідні. Ціни на послуги функціональної діагностики у клініці дозволяють проводити обстеження регулярно, вчасно виявляти порушення у роботі серцевого м'яза.


У клініці встановлено нове обладнання зі зняття електрокардіограми. Сучасний кардіограф, досвідчені фахівці – все це дозволяє правильно оцінити серцевий ритм пацієнта, вчасно виявити порушення кровопостачання органу, діагностувати серцевий напад, визначити зміни в серці. На сьогоднішній день захворювання серцево-судинної системи трапляються все частіше, все більше вражають молоде населення. Кардіологія дозволяє своєчасно виявляти такі хвороби, розпочинати лікування до того, як настають незворотні для організму наслідки.

Чому необхідно зробити ЕКГ у нас:


  • надаємо медичні послуги найвищої якості.

  • є свій денний стаціонар та пункт забору аналізів.

  • знаходимося у самому центрі Харкова.

  • працюємо 7 днів на тиждень без вихідних.

  • без черг!Довіряй найкращим! Будемо раді допомогти!


  • Снятие ЭКГ

15 мин

75 грн

  • Снятие ЭКГ с расшифровкой

30 мин

150 грн

*все цены на услуги медицинского центра действуют с 01.01.2019

Мы
в соцсетяхприсоединяйтесь

Медицинский центр

Инстинкт солнца

г. Харьков, 61057, Украина

вул. Римарська, 26

напротив Филармонии

 

(050) 154 26 03

(067) 121 13 03