• Время работы:
  • Пн-Пт:8:00 - 18:00
  • Сб:8:00 - 18:00
  • Вс:9:00 - 14:00

Дерматология

Дерматология

Дерматологія - розділ медицини, що вивчає будову та функціонування шкіри та її придатків - волосся, нігтів, а також слизових оболонок, захворювання шкіри, її придатків та слизових, методи їх профілактики та лікування.


До лікаря-дерматолога варто звертатися із симптомами, які завдають дискомфорту і змушують турбуватися. Те, що для однієї людини норма, для іншої свідчить хвороба. Проте фахівці виділяють універсальні симптоми, які вказують на проблеми зі шкірою.


Симптоми хвороб шкіри голови та волосся: лупа та лущення; свербіж шкіри голови;

випадання волосся; тьмяне і ламке волосся без видимих ​​на те причин;

бляшки та гнійні запалення; постійна жирність шкіри голови чи сухість.


Симптоми шкірних захворювань: висипання на шкірі: червоні, гнійні, дрібні чи великі;

почервоніння та запалення шкіри; лущення; свербіж та болючість як висипань так і чистих ділянок шкіри; поява нових родимок; зміни старих родимок: зміни забарвлення, збільшення розмірів, розмиття кордонів;інші симптоми постійних змін: ущільнення шкіри, розтріскування, поява рожевих чи коричневих плям; поява бородавок та кондилом.


Як проходить консультація лікаря-дерматолога у нашому медичному центрі:

-лікар детально збирає анамнез захворювання, проводить огляд та сумісно з пацієнтом узгоджує тактику лікування ( як консервативно, так і хірургічно)

- за потребою лікар проводить дерматоскопію;

- якщо необхідно провести видалення новоутворень шкіри, то це можна зробити у стінах нашого медичного центру за допомогою найсучаснішого обладнання.


У нашому медичному центрі консультує найкращий лікар дерматолог, онкодерматолог, трихолог Харкова - Кошелєва Яна Юріївна.

Мы
в соцсетяхприсоединяйтесь

Медицинский центр

Инстинкт солнца

г. Харьков, 61057, Украина

вул. Римарська, 26

напротив Филармонии

 

(050) 154 26 03

(067) 121 13 03