• Время работы:
  • Пн-Пт:8:00 - 18:00
  • Сб:8:00 - 18:00
  • Вс:9:00 - 14:00

ГОРДОСТІ ПОСТ

ГОРДОСТІ ПОСТ

Ольга. Ольга Ігорівна Ткаченко. Медсестра - адміністратор. Лікар- інтерн, майбутній лікар гінеколог - акушер, сподіваюсь нашого медичного центру. Чому? Тому що, у Ользі є талант до мистецтва лікування, який вже має неперевершені прояви та   найдивовижніша внутрішня сила. З такою людиною можно прийняти будь-який «бій» і бути впевненою в перемозі.. 


Талановита Людина, талановита у всьому. І саме Ольга є творцем та режисером нашого відео-привітання з Днем Незалежності України. Саме Ольга є автором більшості наших постів та акційних пропозицій. 


Війна загартовує нас або розчиняє. Кращі стають найкращими, а «не твої» зникають з горизонту. 

Ольга теж пройшла своє горнило загартовування - три місяця життя в окупації…


Та за весь цей довгий час, вона не впала духом, не зрадила Батьківщину, а навпаки допомагала  людям, що потребували медичної допомоги, підтримувала близьких, здавала екзамени для отримання диплома лікаря … 


Й найголовніше вона не скаржилась и не вважала це чимось дивовижним, саме це і є основна риса сильної і справжньої Людини! Тому я пишаюсь, що така Людина зараз поруч, що така Людина працює в нашому медичному центрі і я маю честь з нею співпрацювати. 


Прийде час і Ольга стане чудовим і справжнім Лікарем, майстром своєї справи, тому що справжні Майстри завжди виходять з справжніх та сильних людей.


Дякую,  Ольга, за твою працю і твій подвиг. З повагою, директор МЦ Інстинкт Сонця , Назаренко Валерія.28.08.2022

Мы
в соцсетяхприсоединяйтесь

Медицинский центр

Инстинкт солнца

г. Харьков, 61057, Украина

вул. Римарська, 26

напротив Филармонии

 

(050) 154 26 03

(067) 121 13 03